fbpx
tworzymy i

opowiadamy historie

Poczucie sensu, że robimy coś autentycznego jest niesamowite.

Jeśli szukasz pomysłu na komunikację na miarę obecnych

czasów napisz do nasAlbo zadzwoń.

 

Wpadnij. Pokażemy Ci Stocznię Gdańską, gdzie pracujemy.

Stworzymy Twoje opowiadanie. 

ZDJĘCIA KONCEPCYJNE

Mogą być według Twojej koncepcji lub naszej. Tworzenie opowiadania za pomocą obrazów jest dla nas przyjemnością. Nie mamy w tym względzie ograniczeń. Możemy pojechać z Tobą pod palmy na Bali albo zaszyć się w tipi pośrodku lasu w Beskidach. Potrafimy słuchać, a potem to pokazać. Możesz nam zaufać, mamy do tego wszystkie potrzebne umiejętności i narzędzia. 

realizacje

ZDJĘCIA WE WNĘTRZACH

Pokazujemy zarówno fabryki, restauracje, concept story jak i wnętrza prywatne. Wiemy, że obraz w ciekawie zaprojektowanym wnętrzu mówi więcej niż tysiąc słów. Każdy fotel wygląda też lepiej jeśli jest pokazany w jakimś kontekście. Kiedy posadzimy w nim osobę obraz zacznie żyć. Możemy wspólnie poszukać pomysłu na wyjątkowe pokazanie Ciebie czy Twojego produktu.  

realizacje

ZDJĘCIA PRODUKTOWE, LOOKBOOKI

Takie, które wykonujemy w studio lub w inny sposób. Studio mamy bardzo klimatyczne. Mieści się pośród pracowni artystycznych WL Mleczny Piotr w budynku na terenie Stoczni Gdańskiej Cesarskiej. Twórcza energia udziela się każdemu, kto tu przyjdzie. Lubimy pokazywać produkty w jakimś kontekście albo w stylizacji, która zmienia ich odbiór.

realizacje

FILMY

Realizujemy filmy, które oddają charakter firmy lub marki. Obrazy dynamiczne na długo zostają w pamięci i najlepiej odwzorowują emocje. Są doskonałym narzędziem w budowaniu wizerunku zgodnym z obecnymi oczekiwaniami rynku, zdominowanym przez social media.

realizacje

FOTORELACJE

Spotkania organizowane przez firmy, targi – to wszystko buduje klimat wokół marki i należy to pokazywać!

realizacje